V etapi, 8.august, tulemused:
Eile mängiti K1X Summer League 5on5 2012 viies etapp, viimane põhiturniiri etapp.
Turniiril reastuti alagruppides järgnevalt:
A alagrupp: 1. Kossuliiga.ee 3 võitu, 2. K1X2 võitu, 3. Eesti BMW klubi 1 võit, 4. Ommik 0 võitu;
B alagrupp: 1. Repeat 3 võitu, 2. Iisaku 2 võitu, 3. Korvpallikarud 1võit, 4. BC Forwards 0 võitu.
Poolfinaalides kohtusid seega Kossuliiga.ee- Iisaku ning Repeat ja K1X. Esimeses mängus pidid kossuliiga mehed parasjagu vaeva nägema, et Iisakut 27:19 võita. Teises poolfinaalis näitasid Repeati mehed teisel poolajal kindlat ülemvõimu ja vormistasid lõppseisu tulemusega 49:23 K1X-i üle.
Seega kohtusid kohamängudes K1X Iisakuga kolmandale kohale ning finaalis Repeat-Kossuliiga.ee. Kolmanda koha võitmise nimel pusiti viimaste minutiteni, lõpuks suutis Iisaku siiski paremuse maksma panna ja mängu võita tulemusega 31:26.
Õhtupimeduses peetud finaalis sai magusa võidu Kossuliiga.ee alistades eelmise etapi võitja Reapeati seisuga 31:25. Selle võiduga tõusid kossuliigakad ka põhiturniiri tabeli tippu.
1.Kossuliiga.ee (Aivo Ahven, Einar Grüning, Marten Seepter, Mirjo Koit, Jaak Kimmel, Sven Kask, Lauri Nurgama, Svjatoslav Avdejev ja Andri Jõemaa)
2.Repeat (Roger Aasjärv, Tiit Pullerits, Meelis Levkoi, Marek Keskküla, Roland Valdek, Osvald Tilk ja Risto Tõns)
3.Iisaku (Viljar Valdre, Peeter Valdre, Toomas Valdre, Ülar Sala, Rainer Amor, Alar Sala, Jaanus Pärnpuu ja Gejor Ender)
4. K1X
5-8. Korvpallikarud, Eesti BMW Klubi, BC Forwards, Ommik
Põhiturniiri paremusjärjestus:
1. Kossuliiga.ee 20 punkti
2. SK Rim 19 punkti
3. Repeat 12 punkti
4. Betgenius 11 punkti
5. Iisaku 10 punkti
6. BC Forwards 6 punkti
7. K1X 5 punkti
8. Korvpallikarud 4 punkti
9. BMW Klubi 4 punkti
10. Ommik 3 punkti
Viimane finaaletapp toimub 25.08.2012 algusega kell 10.00 Schnelli välisväljakutel.
Turniiril reastuti alagruppides järgnevalt:
A alagrupp: 1. Kossuliiga.ee 3 võitu, 2. K1X2 võitu, 3. Eesti BMW klubi 1 võit, 4. Ommik 0 võitu;
B alagrupp: 1. Repeat 3 võitu, 2. Iisaku 2 võitu, 3. Korvpallikarud 1võit, 4. BC Forwards 0 võitu.
Poolfinaalides kohtusid seega Kossuliiga.ee- Iisaku ning Repeat ja K1X. Esimeses mängus pidid kossuliiga mehed parasjagu vaeva nägema, et Iisakut 27:19 võita. Teises poolfinaalis näitasid Repeati mehed teisel poolajal kindlat ülemvõimu ja vormistasid lõppseisu tulemusega 49:23 K1X-i üle.
Seega kohtusid kohamängudes K1X Iisakuga kolmandale kohale ning finaalis Repeat-Kossuliiga.ee. Kolmanda koha võitmise nimel pusiti viimaste minutiteni, lõpuks suutis Iisaku siiski paremuse maksma panna ja mängu võita tulemusega 31:26.
Õhtupimeduses peetud finaalis sai magusa võidu Kossuliiga.ee alistades eelmise etapi võitja Reapeati seisuga 31:25. Selle võiduga tõusid kossuliigakad ka põhiturniiri tabeli tippu.
1.Kossuliiga.ee (Aivo Ahven, Einar Grüning, Marten Seepter, Mirjo Koit, Jaak Kimmel, Sven Kask, Lauri Nurgama, Svjatoslav Avdejev ja Andri Jõemaa)
2.Repeat (Roger Aasjärv, Tiit Pullerits, Meelis Levkoi, Marek Keskküla, Roland Valdek, Osvald Tilk ja Risto Tõns)
3.Iisaku (Viljar Valdre, Peeter Valdre, Toomas Valdre, Ülar Sala, Rainer Amor, Alar Sala, Jaanus Pärnpuu ja Gejor Ender)
4. K1X
5-8. Korvpallikarud, Eesti BMW Klubi, BC Forwards, Ommik
Põhiturniiri paremusjärjestus:
1. Kossuliiga.ee 20 punkti
2. SK Rim 19 punkti
3. Repeat 12 punkti
4. Betgenius 11 punkti
5. Iisaku 10 punkti
6. BC Forwards 6 punkti
7. K1X 5 punkti
8. Korvpallikarud 4 punkti
9. BMW Klubi 4 punkti
10. Ommik 3 punkti
Viimane finaaletapp toimub 25.08.2012 algusega kell 10.00 Schnelli välisväljakutel.
Alagrupid ja ajakava:
A-alagrupp
1.KOSSULIIGA.EE
2.EESTI BMW KLUBI
3.OMMIK
4.K1X
B-alagrupp
1.REPEAT
2.IISAKU
3.BC FORWARDS
4.KORVPALLIKARUD
AJAKAVA
Väljak 1
18:00 EESTI BMW KLUBI-OMMIK
18.30 IISAKU-BC FORWARDS
19.00 OMMIK-KOSSULIIGA.EE
19.30 BC FORWARDS-REPEAT
20.00 KOSSULIIGA.EE-EESTI BMW KLUBI
20.30 REPEAT-IISAKU
21.00 A1-B2
21.30 FINAAL
Väljak 2
18:00 KOSSULIIGA.EE-K1X
18.30 REPEAT-KORVPALLIKARUD
19.00 K1X-EESTI BMW KLUBI
19.30 KORVPALLIKARUD-IISAKU
20.00 OMMIK-K1X
20.30 BC FORWARDS-KORVPALLIKARUD
21.00 B1-A2
21.30 3-4 KOHT
1.KOSSULIIGA.EE
2.EESTI BMW KLUBI
3.OMMIK
4.K1X
B-alagrupp
1.REPEAT
2.IISAKU
3.BC FORWARDS
4.KORVPALLIKARUD
AJAKAVA
Väljak 1
18:00 EESTI BMW KLUBI-OMMIK
18.30 IISAKU-BC FORWARDS
19.00 OMMIK-KOSSULIIGA.EE
19.30 BC FORWARDS-REPEAT
20.00 KOSSULIIGA.EE-EESTI BMW KLUBI
20.30 REPEAT-IISAKU
21.00 A1-B2
21.30 FINAAL
Väljak 2
18:00 KOSSULIIGA.EE-K1X
18.30 REPEAT-KORVPALLIKARUD
19.00 K1X-EESTI BMW KLUBI
19.30 KORVPALLIKARUD-IISAKU
20.00 OMMIK-K1X
20.30 BC FORWARDS-KORVPALLIKARUD
21.00 B1-A2
21.30 3-4 KOHT