IV etapi, 25.juuli, tulemused:
K1X Summer League 5on5 2012 neljas etapp venis kahele nädalale.
Eile lõppenud turniiril reastuti alagruppides järgnevalt:
A alagrupp: 1.Repeat 3 võitu, 2. SK Rim 2 võitu, 3. Eesti BMW klubi 1 võit, 4. BC Forwards 0 võitu;
B alagrupp: 1.Iisaku 3 võitu, 2. Betgenius 2 võitu, 3. Korvpallikarud 1võit, 4. K1X 0 võitu.
Poolfinaalides kohtusid seega Repeat-Betgenius ning SK Rim ja Iisaku. Poolfinaalides said suht kindla võidu Repeati võistkond, tulemusega 37:21 ja SK Rim, kes oli oma vastasest parem lõppseisuga 41:25. Seega kohtusid kohamängudes juba alagruppides korra mänginud võistkonnad.
Kolmanda koha mängus pidasid Iisaku ning Betgenius tulise lahingu. Paraku pid Betgeniuse punt teistkordselt Ida-Virumaalastele alla vanduma, mängu lõppseis 25:26.
Finaalis avanes Rim`i võistkonnal suurepärane võimalus alagrupi kaotuse revansheerimisel K1X Summer League põhiturniir võita, ent Repeatil olid teised plaanid. esmakordselt siis turniirivõit endisele Meelis Levkoi nimelisele võistkonnale, ning mängu lõppskoor 37:27. Seega avanes sellel etapil mitte mänginud Kossuliiga.ee võistkonnal suurepärane võimalus viimase etapi võidu korral suveliiga põhiturniir võita.
1. Repeat (Roger Aasjärv, Tiit Pullerits, Meelis Levkoi, Marek Keskküla, Andrus Looskari, Andres Kangur ja Risto Tõns)
2. SK Rim (Priit Peterson, Rene Koldits, Janek Veedla, Taavi Õunapuu, Frederik Annus, Rain Koldits, Tõnis Uueküla ja Aleksander Aleksandrov)
3. Iisaku (Viljar Valdre, Peeter Valdre, Toomas Valdre, Ülar Sala, Rainer Amor, Martin Laanemets ja Gejor Ender)
4. Betgenius
5-8 Korvpallikarud, Eesti BMW Klubi, BC Forwards, K1X
Kolme etapi järel on punktiseis järgnev:
1. SK Rim 19 punkti
2. Kossuliiga.ee 14 punkti
3. Betgenius 11 punkti
4. Repeat 8 punkti
5. Iisaku 7 punkti
6. BC Forwards 5 punkti
7-9. Korvpallikarud, BMW Klubi, K1X 3punkti
10. Ommik 2 punkti
Eile lõppenud turniiril reastuti alagruppides järgnevalt:
A alagrupp: 1.Repeat 3 võitu, 2. SK Rim 2 võitu, 3. Eesti BMW klubi 1 võit, 4. BC Forwards 0 võitu;
B alagrupp: 1.Iisaku 3 võitu, 2. Betgenius 2 võitu, 3. Korvpallikarud 1võit, 4. K1X 0 võitu.
Poolfinaalides kohtusid seega Repeat-Betgenius ning SK Rim ja Iisaku. Poolfinaalides said suht kindla võidu Repeati võistkond, tulemusega 37:21 ja SK Rim, kes oli oma vastasest parem lõppseisuga 41:25. Seega kohtusid kohamängudes juba alagruppides korra mänginud võistkonnad.
Kolmanda koha mängus pidasid Iisaku ning Betgenius tulise lahingu. Paraku pid Betgeniuse punt teistkordselt Ida-Virumaalastele alla vanduma, mängu lõppseis 25:26.
Finaalis avanes Rim`i võistkonnal suurepärane võimalus alagrupi kaotuse revansheerimisel K1X Summer League põhiturniir võita, ent Repeatil olid teised plaanid. esmakordselt siis turniirivõit endisele Meelis Levkoi nimelisele võistkonnale, ning mängu lõppskoor 37:27. Seega avanes sellel etapil mitte mänginud Kossuliiga.ee võistkonnal suurepärane võimalus viimase etapi võidu korral suveliiga põhiturniir võita.
1. Repeat (Roger Aasjärv, Tiit Pullerits, Meelis Levkoi, Marek Keskküla, Andrus Looskari, Andres Kangur ja Risto Tõns)
2. SK Rim (Priit Peterson, Rene Koldits, Janek Veedla, Taavi Õunapuu, Frederik Annus, Rain Koldits, Tõnis Uueküla ja Aleksander Aleksandrov)
3. Iisaku (Viljar Valdre, Peeter Valdre, Toomas Valdre, Ülar Sala, Rainer Amor, Martin Laanemets ja Gejor Ender)
4. Betgenius
5-8 Korvpallikarud, Eesti BMW Klubi, BC Forwards, K1X
Kolme etapi järel on punktiseis järgnev:
1. SK Rim 19 punkti
2. Kossuliiga.ee 14 punkti
3. Betgenius 11 punkti
4. Repeat 8 punkti
5. Iisaku 7 punkti
6. BC Forwards 5 punkti
7-9. Korvpallikarud, BMW Klubi, K1X 3punkti
10. Ommik 2 punkti
Alagrupid ja ajakava:
A-alagrupp
1.SK RIM
2.REPEAT
3.BC FORWARDS
4.EESI BMW KLUBI
B-alagrupp
1.BETGENIUS
2.IISAKU
3.K1X
4.KORVPALLIKARUD
AJAKAVA
Väljak 1
18:00 REPEAT-BC FORWARDS
18.30 IISAKU-K1X
19.00 BC FORWARDS-SK RIM
19.30 K1X-BETGENIUS
20.00 SK RIM-REPEAT
20.30 BETGENIUS-IISAKU
21.00 A1-B2
21.30 FINAAL
Väljak 2
18:00 SK RIM-EESTI BMW KLUBI
18.30 BETGENIUS-KORVPALLIKARUD
19.00 EESTI BMW KLUBI-REPEAT
19.30 KORVPALLIKARUD-IISAKU
20.00 BC FORWARDS-EESTI BMW KLUBI
20.30 K1X-KORVPALLIKARUD
21.00 B1-A2
21.30 3-4 KOHT
1.SK RIM
2.REPEAT
3.BC FORWARDS
4.EESI BMW KLUBI
B-alagrupp
1.BETGENIUS
2.IISAKU
3.K1X
4.KORVPALLIKARUD
AJAKAVA
Väljak 1
18:00 REPEAT-BC FORWARDS
18.30 IISAKU-K1X
19.00 BC FORWARDS-SK RIM
19.30 K1X-BETGENIUS
20.00 SK RIM-REPEAT
20.30 BETGENIUS-IISAKU
21.00 A1-B2
21.30 FINAAL
Väljak 2
18:00 SK RIM-EESTI BMW KLUBI
18.30 BETGENIUS-KORVPALLIKARUD
19.00 EESTI BMW KLUBI-REPEAT
19.30 KORVPALLIKARUD-IISAKU
20.00 BC FORWARDS-EESTI BMW KLUBI
20.30 K1X-KORVPALLIKARUD
21.00 B1-A2
21.30 3-4 KOHT